Що таке сантехніка?

Сантехніка являє собою технічні пристрої, що відводять воду до систем зовнішнього та внутрішнього водопроводу, а також каналізацію. Крім того, до таких агрегатів відносяться опалювальні системи в будинках, квартирах, вентиляційні комунікації, які встановлюються для комфорту і затишку в домі, створюють санітарно-гігієнічні умови, що забезпечують впорядковане життя населення.

Такі пристрої необхідні для облаштування житлових комплексів, промислових, виробничих підприємств, навчальних закладів, госпіталів та інших об’єктів. Організація систем водопостачання та монтажу сантехніки визначається відповідно до сучасних вимог, особливостями проектів.

Водопостачання

Системи водопостачання представляють собою комунікаційні комплекси по подачі води з артезіанських свердловин, сховищ споживачеві. Заходи реалізуються за допомогою водопроводу, який поділяється на господарсько-питний, промисловий, пожежний типи.

Такі системи водопостачання також бувають централізованими, індивідуальними. Перший тип передбачає поставку води споживачам в містах, інших населених пунктах. Приватні, індивідуальні організовуються в своїх будинках, на земельних ділянках. Одне джерело дозволяє забезпечити водою кілька приватних будинків.

Каналізація

Без каналізації неможлива правильна побудова сантехнічних клмунікацій. Однак мало хто в принципі розуміє, що таке каналізація. Отже, професіонали мають на увазі під цим терміном комплекс технічних пристроїв, в тому числі труб і різних очищувачів, асенізаторів і інших елементів, що відводять відпрацьовану воду з житлових і виробничих приміщень. Якщо спрощувати систему каналізації, то в стандартній квартирі дана схема виглядає як послідовність з зливу раковини. Далі йдуть труби, під’їзний стояк і збірник, який з’єднує каналізаційні системи в єдину, загальноміську, а потім очищає і ассенізує відходи.

Система опалення

По-перше, слід зазначити, що опалення відключене від каналізації і навпаки. У міських умовах опалення централізоване і управляється в конкретних вузлах. Однак сьогодні все частіше мешканці виявляють бажання встановити незалежне опалення. Завдяки останньому, вийде контролювати рівень гарячої води в трубах і відчутно економити. У приватних же будинках опалення функціонує, завдяки таким елементам як: опалювальний котел, розширювальний бак, колектори та система трубопроводу. Опалювальні батареї також займають не останню роль в опаленні приміщень.

Що розуміють під монтажними елементами сантехніки?

Перш за все, кожен елемент, до якого трубопровід підводить воду. До таких вузлів відносяться раковини, мийки, душові кабіни та унітази. Не виключенням є також компакти, інсталяційні системи і джакузі з подібними елементами. Зовнішній вигляд перерахованих виробів повинен відповідати прийнятим стандартам, саме тому сучасні виробники пропонують широкий асортимент аналогічних приладів сантехніки. Під сантехнікою ж в широкому сенсі розуміються умивальники, біде з унітазами і наливними ваннами. До сантехніки можна віднести душові кабінки. В інженерну сантехніку включають різні комунікації, в тому числі труби, що регулюють арматуру і сполучні елементи.

Одним з найважливіших елементів сантехніки для комфорту людини, вважається ванна. Якщо вам потрібна реставрація ванн у Львові, звертайтесь в компанію “MOBI GROUP”.

Post Author: admin