Септики

Септик – це спеціальна споруда, яке призначається для очищення стічних вод. При відсутності центральної каналізації септик є необхідною спорудою. Його часто застосовують в будинках на дачах і котеджах. Септик може бути різної конструкції і виконаним з різних матеріалів. Компанія володіє власною базою і всім необхідним обладнанням для якісного пристрою і обслуговування септика.

Наша компанія виконує установку септиків з поліпропілену, металу або у вигляді бетонних кілець. Все залежить від бажання замовника і від конкретних умов. У разі необхідності наші фахівці нададуть грамотну консультацію з усіх питань і допоможуть у виборі необхідного обладнання.

Облаштування септика відбувається в кілька етапів:

  • проводиться аналіз місцевості, який включає в себе збір інформації про породах і глибині залягання артезіанських вод та інших даних;
  • після аналізу вибирається місце під установку септика з урахуванням побажань замовника;
  • далі необхідно прокласти підводку до септика. Через неї нечистоти будуть надходити в резервуар;
  • безпосередня установка септика. Для цього риється котлован і або встановлюється резервуар, або монтується споруда з бетонних кілець;
  • перевірка роботи всієї системи.

Наша компанія займається не тільки безпосередньою установкою системи для очищення, а й обслуговуванням септика. При необхідності ми можемо зробити як ремонт, так і заміну частин системи, що вийшли з ладу. Для цього у нас є не тільки техніка, а й необхідний досвід проведення подібних робіт.

Post Author: admin