Насоси Seko Tekna Evo TPG 803

Seko Tekna Evo TPG 803 – це нова модель пропорційного ЕМ насоса від італійського виробника Seko з цифровим керуванням обладнанням. Для даного апарату можна задати певну продуктивність в ручному режимі, або вибрати пропорційний параметр в залежності від даних з зовнішнього джерела – аналогового або цифрового. Дана модель має ряд переваг над аналогічними моделями інших виробників. Він дозволяє вибирати надточне дозування, накопичує статистику, обладнаний вбудованим таймером. Апаратом можна управляти дистанційно, він має високий ступінь захисту за допомогою блокування зміни параметрів (зміни можна вносити по паролю). Ще одна особливість даного насоса – деталі його механізму, який працює з рідиною виконані з матеріалів, які не страждають від хімічного впливу, а значить дуже довговічні. Важлива особливість – мале енергоспоживання, адже електромагніт вимагає енергію лише для запуску насоса. Потужність насоса – 22Вт. Він дозволяє перекачувати щогодини від двадцяти до шістдесяти двох літрів робочої рідини. Варто відзначити, що поставка насоса йде з комплектуючими для коректного підключення і установки насоса.

Seko Tekna Evo TPG 80 знайшли широке застосування завдяки високочастотності і низькій дискретності. Це промсфери хімічної, продуктової, сільськогосподарської промисловості.

Сама конструкція агрегату досить проста, з невеликою кількістю механізмів і деталей. Для виготовлення мембрани використовується інноваційний матеріал Teflon-Reinforced, завдяки якому термін використання її зростає в середньому на 5 років. Корпус і кришка агрегату виконані з полівінілдіфторида (так званий, полімер PVDF). Корпус забезпечує захист від вологи і пилу по протоколу IP65, насос обладнаний керамічним клапаном кульового типу. Обладнаний агрегат і захистом від перепадів напруги в мережі і можливих замикань в ланцюзі. Насоси Seko Tekna Evo TPG 803 служать набагато довше інших аналогічних моделей, а вартість обслуговування і ремонту набагато менше.

Насоси Seko Tekna EVO TPG803 обладнані цифровим дисплеєм, що дозволяє легко управляти настройками агрегату. При необхідності можливо використовувати і аналоговий тип управління насосом. В такому випадку насос коштує ще дешевше. Варто відзначити і відмінний сучасний дизайн насосів даної серії.

Post Author: admin