Садові меблі

Садові меблі, які виготовлені з дерев’яних порід покриваються спеціальними зміцнюючи ми розчинами і не потребують особливого догляду. Проте певні заходи все ж таки варто вживати. Не варто лишати їх під дощем та відкритими сонячними променями. Це може призвести до деформації меблів. Строк служби якісних дерев’яних меблів становить 50-70 років.

Тонкі деталі, різноманітні ажурні сидіння з ротангу та скляні стільниці столів створюють відчуття легкості та невимушеності. Великою перевагою меблів з ротангу є простото догляду за ними. Ці меблі не бояться дощу і сонця. Для їх прибирання достатньо витерти їх вологою ганчіркою. Вишукані форму та мереживна структура штучного ротангу створять для саду неймовірно романтичний стиль, дозволять створити колорит і неповторність морських пейзажів.

Балау – унікальна порода деревини з тропічних лісів Індонезії, що значно міцніша і стійкіша за дуб. Вона має настільки неймовірні особливості міцності та вологостійкості, що її використовують для виготовлення паркету, оздоблення бань та саун і, навіть, у кораблебудуванні.

Меблі з меранті відрізняються оксамитовою поверхнею, однорідною текстурою та невеликим лоском. Ця порода дерева надзвичайно міцна і вологостійка, тому прослужить дуже довго.
Насичений колір деревини мербау особливо красиво виглядає на фоні зелених галявин та дерев. При цьому ця порода також дуже міцна і зносостійка.

Пластикові садові меблі – найдешевший варіант, але доволі практичний. Легкі і стійкі до пошкоджень вони прослугують вам не один рік. Пластикові шезлонги легко і швидко розкладаються і складаються, легкі для переносу. Завдяки цьому за короткий проміжок часу можно зібрати меблі для компанії друзів. Пластикові меблі стійкі до атмосферних явищ, головне берегти їх від морозу та відкритих вогнищ.

Металеві меблі також невибагливі в догляді, надзвичайно довговічні. Металеві навіси та павільйони зможуть захистити вас від непогоди – від дощу, вітру тощо.Садові гойдалки дозволять вам забути про турботи та поринути у мрії і спокій.Садові гноми є яскравою європейською традицією, що дарує чудовий настрій та усмішки.

Post Author: admin