Термодиффузионное цинкование

Термодифузійне цинкування

Залізо і вироби з нього відіграють важливу роль в житті сучасного індустріального суспільства, проте завдяки своїй хімічній активності, сталеві деталі машин і різних металевих конструкцій постійно перебувають під загрозою руйнування від корозії. Для запобігання згубних наслідків від дії навколишнього середовища на метали, людьми придумані спеціальні захисні покриття. З покриттів виробів з заліза найпоширенішим є термодифузійне цинкування. Завдяки своїм властивостям цинк дуже технологічний, не дорогий і відмінно справляється зі своїм завданням.

Фахівцями недавно розроблений і запатентований новий технологічний процес нанесення захисного цинкового покриття на сталеві і чавунні вироби, що працюють в умовах агресивних середовищ і мають товщину покриття більше 15 мікрон. Головною родзинкою нового технологічного процесу, є зниження енергетичних витрат при гальванічному нанесенні цинкового покриття за рахунок виключення баластних добавок. Крім економії електроенергії, істотно покращені умови праці на робочому місці. Одночасно з цим, новий техпроцес впливає позитивно на якість покриття: рівномірність, однорідність і гладкість при одночасному зниженні витратних матеріалів і зменшенні тривалості підготовчих робіт.

Саме покриття цинком відбувається в спеціальних печах барабанного типу, що обертаються під час процесу при температурі розігріву від 320 до 420 ° С протягом 3,5 – 4 год.

Оцинковані вироби очищаються розчином від залишків суміші для насичення, з наступним пасивуванням в розчині фосфатів. Така обробка додатково підвищує стійкість до корозії і покращує зовнішній вигляд поверхні.

Крім фосфатування, може застосовуватися паралельно з ним і віброзглажування, що додатково покращує отримані показники. Не зайве нагадати і про нешкідливість такого пассивування, порівнянно з хроматних, для людини і екології. Дана технологія передбачає повторне використання розчинів, без потрапляння їх в каналізацію.

 

Де застосовується нова технологія

  • покриття метизів;
  • труби оцинковані і арматура;
  • покриття арматури ЛЕП, деталей залізничної та контактної мереж;
  • покриття деталей огорожі мостів і автомобільних доріг;
  • покриття деталей машин, різної меблевої фурнітури;
  • покриття нафтової арматури і пр.

Якщо вам потрібна трубопровідна арматура високої якості по доступним цінам, скористайтесь послугами компанії “1А-ІНЖИНІРИНГ”: https://valves.com.ua/oborudovanie/truboprovodnaja-armatura

 

Post Author: admin