Види обігрівачів

Які бувають обігрівачі? Що краще підійде для приватного будинку, для квартири, магазини, складу? Давайте розглянемо типологію обігрівальних приладів. Вони допоможуть підтримувати комфортну температуру взимку і в період міжсезоння, коли центральне опалення вже або ще не працює. Нагадуємо, що у нас в магазині можна придбати радіатори опалення з алюмінію, сталі або біметалу за привабливою ціною.

Види обігрівачів

1. Масляні радіатори. Від звичайних батарей вони відрізняються тим, що всередині знаходиться не вода, а мінеральне масло. Чим більше секцій в масляному радіаторі, тим більш просторі приміщення він може опалювати. В цілому, масляні радіатори найкраще підходять для обігріву житлових кімнат і кабінетів.

2. Електричні конвектори. Принцип роботи такого конвектора простий: він забирає холодне повітря з приміщення і нагріває його за допомогою Тена, який знаходиться всередині металевого корпусу. При цьому забезпечується відмінна циркуляція повітря в приміщенні. Конвектори можна використовувати для обігріву дачного або заміського будинку, балкона, як додатково джерела тепла в міській квартирі.

3. Теплові гармати. Такі обігрівачі забезпечені нагрівальним елементом і вентилятором, який забезпечує швидке поширення нагрітого повітря. Теплова гармата має простий, функціональний дизайн і найкраще підходить для обігріву промислових приміщень, гаражів, складів, майстерень та ін. Її головні переваги – компактні розміри і висока мобільність.

4. Тепловентилятори. Це універсальні прилади, які поєднали в собі переваги і принцип роботи теплової гармати з привабливим дизайном. У зв’язку з цим тепловентилятор можна використовувати в будинку або квартирі. Влітку прилад може використовуватися як звичайний вентилятор (функція нагрівання повітря відключається).

5. Теплові завіси. Це високопродуктивні пристрої, які встановлюються в адміністративних будівлях, торгових центрах, ресторанах та інших будівлях з високою прохідністю. Теплову завісу потрібно розміщувати в тамбурному зоні, вхідній групі або безпосередньо у двері. Потік теплого повітря взимку або холодного повітря влітку допоможе підтримувати сприятливий мікроклімат в приміщенні і знизити витрати на обігрів або кондиціонування будівлі.

В Україні можна знайти багато інтернет-магазинів, в яких представлені елементи систем опалення провідних вітчизняних і зарубіжних виробників. Вони пропонують виключно оригінальні вироби за доступними цінами. Купити недорогі комплектуючі для систем опалення – це реально!

Post Author: admin