Теплові насоси Джоуль

Теплові насоси “Джоуль”

Одним з найпопулярніших брендів на ринку теплових насосів, є російська марка “Джоуль”. Ці теплові насоси досить надійні і дуже прості в експлуатації. Їх призначення – опалення будинку взимку і охолодження влітку.

Принцип дії такої системи полягає в тому, що в випарнику фреон забирає з надр землі лише 4-5 ° C, а цього достатньо для того, щоб закипів холодоагент, який розміщений в випарнику теплового насоса. Далі він, потрапляючи в компресор, стискається, збільшуючи свою температуру. Як результат, гарячий газ передає через конденсатор тепло в інший теплоносій – тепла підлога, радіатор, через повітря.

Працездатність теплових насосів “Джоуль” ефективна як на свердловинах, так і на земляному контурі. Такі системи опалення надійні, оснащені простою електронікою, завдяки чому мінімізовані ризики поломок.

 

Економічність теплових насосів

Цікаво, що применение тепловых насосов дозволяє істотно економити: 70-80% тепла ви отримуєте безкоштовно. Вони дешевше будь-яких інших варіантів опалення: щоб передати 1 кВт-год теплової енергії в систему опалення, тепловий насос витрачає лише 0,2 – 0,35 кВт-год електроенергії.

Роботою системи теплового насоса управляє автоматика, яка не потребує будь-якого спеціалізованого обслуговування.

 

Універсальність

Ще одна відчутна перевага теплового насоса – можливість перемикатися з зимового режиму опалення на режим кондиціонування в літній період: до зовнішнього колектору замість радіатора підключається фенкойл.

Post Author: admin