Дизельні котли

Котел на дизельному паливі – це відмінна альтернатива газовому або електричному опаленню. Недолік у приладів такого типу тільки один – Ви повинні мати у своєму розпорядженні необхідною кількістю палива і місцем для його зберігання. Однак приваблива вартість такої системи опалення та безліч інших її плюсів легко компенсують це.

Переваги дизельних котлів

  1. Автономність. На відміну від газових або електричних котлів, дизельний котел не вдалося підключитися до жодних мереж. Ви можете встановити його там, де захочете – на дачі, в заміському будинку і будь-якому віддаленому місці.
  2. Легкість монтажу. Не потрібно отримувати жодних погоджень, Ви самі вибираєте місце установки котла і ставите його тоді, коли Вам це потрібно.
  3. Економічність. Вартість проведення газу в Хмельницькій області часто зашкалює. У такій ситуації дизельний котел – це єдине рішення, яке дозволить недорого обігрівати будинок великої площі.
  4. Надійність. Система довговічна, працює протягом багатьох років, невибаглива в обслуговуванні.

Дизельні пальники для котлів опалення

Пальник – це невід’ємний елемент дизельного котла, який відповідає спалювання палива. Завдяки цьому процесу воно перетворюється в теплову енергію, яка нагріває теплоносій. Дизельний пальник може бути як основним, так і допоміжним видом обладнання. Вона знадобиться, якщо ви вже придбали і встановили газовий котел, але будинок ще не газифікований, або є часті перебої в подачі газу.

На що потрібно звернути увагу перед тим, як купити дизельну пальник

  1. Потужність пальника і тип її кріплення
  2. Сумісність котла з даним типом пальника
  3. Наявність системи відводу продуктів горіння і подачі палива

Переваги пальників на дизельному паливі

Установка дизельного котла обійдеться в десятки разів дешевше, ніж газифікація заміського будинку. Такий тип опалення має на увазі автономність, а значить, Вам не доведеться узгоджувати установку дизельного котла, отримувати дозволи та інше.

Вартість дизельного палива цілком прийнятна, а витрата сучасних дизельних котлів стає все більш економічним.

Дизельні котли прості в установці, надійні і довговічні. Вони підійдуть для обігріву як одноповерхового, так і двоповерхового житлового будинку.

Post Author: admin