Сайдінг-панелі для будинку

Вініловий сайдинг буде служити вам протягом тривалого часу і підтримувати гідний зовнішній вигляд, тільки якщо строго дотримуються правила монтажу. Оскільки сайдинг з ПВХ дуже сильно стискається і розширюється при коливаннях температури навколишнього середовища, необхідно забезпечити нежорстку підвіску панелей.

Облицювання з вінілового сайдинга

Вініловий сайдинг при пожежі не горить, тільки плавиться. Запалюється при нагріванні не менше 390 ° C (деревина запалюється при 230-260 ° C), швидко розкладається при зникненні джерела нагріву, а рівень канцерогенних викидів не перевищує рівень піролізу дерев’яних структур.

Сьогодні виробники пластикового сайдингу пропонують багату палітру кольорів і відтінків, яка дозволяє будь-якому домогосподарству залишатися по-справжньому унікальним після обшивки будинку. Полівінілхлоридний сайдинг не гниє, стійкий до біологічних, фізичних, атмосферних факторів, не підтримує горіння.

Сайдінг-панелі

Правила установки пластикового сайдингу

  • Якщо ви хочете приховати шви, рекомендується укласти пластикові профілі, починаючи з задньої сторони будівлі, рухаючись до фасаду, при цьому кожна наступна сайдинг-смуга повинна покривати приблизно на 20-30 міліметрів, вже прикріплені. Шви, що виникають для наступних рядів, необхідно переміщати горизонтально.
  • При кріпленні наступної панелі сайдинга закріпіть її в замку за допомогою нижньої стрічки і, не деформуючи, закріпіть гвинтами.
  • Необхідно давати близько сантиметра проміжок в місцях з’єднання сайдинг-планки і аксесуарів (зовнішній кут, Н-профіль, внутрішній кут, лиштва і т.д.). А також в точках входу зовнішніх комунікацій (кабелі, труби, кронштейни, дроти), щоб забезпечити вільне розтягнення або стиснення сайдингу ПВХ.
  • Щоб не заважати температурному стиску і розтягування і, відповідно, не викликати хвилеподібного вигину вінілового профілю, вверніть самонарізні гвинти і шпильки в вініловий профіль, переважно в центрі готових технологічних отворів.
  • Установка сайдінгової планки проводиться знизу вгору, при цьому спочатку ставиться спеціальний початковий рейок (стартова планка).
  • Сайдинг плити монтуються так, щоб їх було легко переміщати в поздовжньому напрямку, з цієї причини неприпустимо сильно затягувати гвинти в кріпильних канавках.

Обшивка будинку сайдингом – це красиво, практично і просто. Варто тільки дотримуватися правил монтажу. Замовити сайдинг в Хмельницькому можна в магазинах міста.

Post Author: admin