Чистка фасадів

З плином часу, зовнішній вигляд будівлі може бути зіпсований міським пилом, атмосферними опадами та іншими несприятливими впливами. Щоб будівля завжди мала привабливий вигляд, потрібно періодично замовляти послуги чищення та миття її фасаду.

Сучасні офісні будівлі, магазини і торгові центри оточені агресивним міським середовищем. Сусідство з автомагістралями і промисловими підприємствами не кращим чином позначається на їх зовнішньому вигляді. З якими забрудненнями доводиться стикатися найчастіше:

 1. Сліди будівельних сумішей, фарби, дорожні реагенти та ін.
 2. Мінеральні забруднення: іржа, мідянка, патина, патьоки, масляні плями
 3. Органічні забруднення: цвіль, мох, лишайники, водорості, пташиний послід

 

Види робіт з чищення фасадів будівель

 1. Усунення старої фарби зі стін. Застосовують зазвичай для реставраційного очищення, перед запланованим косметичним чи капітальним ремонтом. Тут важливо враховувати основну складову старої фарби: вода або масло. Якщо основа фарби масляна – використовуються делікатні методи очищення, наприклад, «м’який» бластінг. Якщо потрібно очистити фасад будівлі від фарби, що має водну основу, використовується пар під високим тиском.
 2. Усунення висолів. Однією з найбільш поширених послуг по догляду за фасадами, є видалення висолів. Очищення від висолів цегляних фасадів будівлі повертає поверхням первісний вигляд, запобігаючи в майбутньому руйнуванню каменю або цегли.
 3. Очищення фасадів від написів, графіті. Спершу, усунення графіті здається досить нескладним завданням, але, не все так просто. Потрібно враховувати на якому матеріалі вона нанесено, чим нанесено (балончик або маркер). Якщо графіті нанесено маркером, то ореол напису залишається і видалити його можна тільки професійними способами чищення. Основний спосіб професійного видалення графіті – абразивоструйний метод, коли використовуються різні абразивні матеріали і чистка паром з високим тиском.
 4. Очищення, миття фасадів від атмосферних забруднень. Зазвичай, така мийка виконується альпіністами хімічними очисниками з використанням парогенераторів високого тиску. Фасади, після якісного миття, набувають первинного зовнішнього вигляду. Щоб фасад довше залишався чистим і привабливим, рекомендуємо проводити його гідрофобізацію.

очистка від графіті

 

Миття фасадів будівель: особливості

Фахівці клінінгових компаній Хмельницького підберуть грамотне рішення для будь-якого типу забруднень. Вони використовують професійну високопродуктивну техніку та ефективні хімічні реактиви. У поєднанні з багатим досвідом співробітників це дозволяє добитися прекрасного результату. Перед застосуванням того чи іншого хімічного реагенту вони проводять тестову очистку невеликої малопомітної ділянки. Це дозволяє запобігти пошкодженню оздоблювальних матеріалів і підібрати оптимальний за своїм складом і властивостями засіб. Миття фасадів будівель проводиться з використанням демінералізованої води – це дозволяє уникнути розводів.

 

Кому необхідно миття фасадів?

 • Миття фасадів потрібно продавцям нерухомості і будівельним компаніям, щоб привести об’єкт в ідеальний стан перед продажем.
 • Миття фасадів необхідна для будь-яких будівель (включаючи приватні будинки, адміністративні та комерційні будівлі) для підтримки привабливого естетичного зовнішнього вигляду.
 • Щоб надати будівлі свіжості після ремонту (зняти слідів штукатурки, фарби і т.п.).
 • Для усунення забруднень на будівлях від великих рекламних конструкцій.

 

Прайс з миття вікон та фасадів в Хмельницькому, 2020

Вид послуги Ціна, грн.
Миття будівель житлового стану 70/м2
– післе ремонту 80/м2
Зняття прикипівшої до віконної рами плівки 50 м. погоний
Вишка 700/2 години

*Ціни актуальні станом на травень 2020 року.

 

Підібрати клінінгову компанію у Хмельницькому ви можете на нашому порталі.

Post Author: admin