Як вибрати місце для монтажу кондиціонера в спальні?

Для того щоб встановити кондиціонер необхідно ретельно і зважено вивчити всі наявні нюанси. Просто в подальшому настінний кондиціонер буде досить проблематично переставити в інше місце. Тому постарайтеся ретельно продумати всі варіанти.

Правильне і надійне функціонування системи буде залежати від місця, де ви її встановили. Для того щоб вибрати найбільш благополучний варіант, слід враховувати цілий ряд особливостей і дотримуватися таких правил.

1) Зовнішній і внутрішній блоки спліт-системи не повинні розташовуватися на великій відстані один від одного. Невелика довжина траси є одним з обов’язкових умов. Довгі траси стануть причиною зайвих витрат, а так само ефективність роботи приладу буде набагато нижче. Використання короба для довгих трас так само знижує естетичний вигляд всієї системи.

2) Повітря повинен виходити без перешкод. Над шафою або великим комодом не варто встановлювати кондиціонери. До нижньої частини блоку має бути більше 1 метра. При установці внутрішнього блоку слід вибирати місце, де не буде перешкод для видуває повітря. Інакше буде порушена правильна циркуляція, що призведе до погіршення роботи і зниження ефективності приладу.

3) Відстань між стелею і кондиціонером. Необхідно враховувати, що між стелею і пристроєм має бути близько 10 сантиметрів, але не менше. Однак при неможливості такої установки, виробники допускають установку з мінімальною довжиною в 3 сантиметри.

4) Прилад варто ставити біля ліжка. Якщо прилад буде розташовуватися в спальній, то у багатьох виникає питання, щодо його правильного розташування. Слід враховувати, як система буде перебувати щодо вашої ліжка. Якщо у вас немає можливості поставити кондиціонер подалі від ліжка, то установку слід проводити над головою. Не варто переживати, адже повітря буде потрапляти вам в ноги, які зазвичай приховані ковдрою. Дана схема є єдиною вірною, тому не варто експериментувати.

5) Чи варто уникати прямого потоку повітря від пристрою. Коли в приміщенні знаходяться люди, то варто уникати можливості прямого попадання на них повітря від кондиціонера. Це є неприйнятним. У струмені повітря, яку виробляє прилад, температура буде значно відрізнятися від кімнатної на 8-14 градусів. Якщо потік потрапляє на людину, то він може стати причиною появи нездужань. Навіть якщо перебувати під потоком протягом невеликої кількості часу, можна зіткнутися з ризиком, підхопити простудні захворювання.

Надсилайте потік таким чином, щоб він міг пройти вільним ходом в місцях, де відсутні люди. Або вибирайте місце, де мешканці будинку або співробітники офісу з’являються вкрай рідко. Для офісних приміщень рекомендується використовувати варіант напрямки повітря між місцями, де розташовуються працівники.

Post Author: admin