Рекуператори повітря

При сучасному будівництві квартир і будинків обов’язковою умовою є можливість створення нормального мікроклімату. Дана проблема вирішується за допомогою правильної технічної організації вентиляції. Саме це стало робити важче за рахунок вдосконалення будівельних матеріалів. Природній вентиляції не дають відбуватися максимально герметичні вікна та двері, які покликані усувати шуми і протяги. Частковим вирішенням таких проблем є встановлення кондиціонерів і механізми для створення штучної вентиляції, але це не завжди допомагає. Ідеальний варіант при таких умовах – це рекуператор повітря. В його функції входить енергозбереження в квартирі і провітрювання. Деякі системи вентиляції також мають таку функцію, але не забувайте, що для підбору такого пристосування для квартири необхідний професійний підхід.

Що таке рекуператор повітря?

Багато хто може подумати, що це, те ж саме, що і вентиляція. Але це припущення помилкове. Рекуператор повітря є всього лише доповненням до вашої вентиляційної системи. З його допомогою відбувається циркуляція повітря в квартирі і виділення тепла. З інженерної точки зору, рекуператор являє собою установку припливного і витяжного типу, яка відповідає за постійне оновлення повітряної маси в приміщенні. При цьому використане повітря виводиться, а замість нього подається вуличне. У рекуператор також вбудований теплообмінник, який дозволяє підтримувати тепло в приміщенні. Таким чином, повітря, яке виводиться, віддає своє тепло приміщенню, за рахунок чого підтримується енергозбереження. Це є основною перевагою даного приладу, він дозволяє заощадити на опаленні.

PRANA (Прана) 150

Рекуператор Прана 150 – економічне рішення проблеми брудного повітря. Це прямоточная система з утепленим корпусом. Крім того, в цій моделі продуктивність збільшена практично в 2 рази. Він призначений для очищення повітря від пилу та інших алергенів в приміщення різного призначення (побутові, комерційні, адміністративні), площею до 60 кв.м. Рекуператори Прана – порятунок алергіків і людей, які страждають різними захворюваннями дихальної системи. Мідні теплообмінники всередині конструкції ретельно знезаражують повітря, виключаючи з нього частки пилу, пуху, пилку і т.д.

Переваги Прана 150

Великою перевагою цієї моделі є те, що його зовнішню сітку можна пофарбувати в будь-який колір, а також можливість вибрати розмір робочого модуля індивідуально (під товщину стіни). Але ще виділяють ряд переваг, через які популярність Прана 150 і попит на нього зростає божевільним темпом:

  • Оптимальне співвідношення ціна / якість. При відносно невеликій вартості рекуператор відрізняється високою продуктивністю.
  • Економія електроенергії. Споживання її коливається в залежності від обраного режиму – 7-32 Вт / год.
  • Можливість управління через мобільний додаток.
  • Якісне знезараження повітря від алергенів.
  • Високий коефіцієнт збереження тепла.
  • Режим «Ніч», при якому повітрообмін знижується, а робота пристрою відбувається практично безшумно.

Post Author: admin