Кондиціонери Fujitsu

Використання передових компонентів кондиціонера Фуджицу гарантує тиху, безпечну, але ефективну роботу по охолодженню приміщення за допомогою безлічі отворів в корпусі виробу. За власну ефективність спліт-система вимагає дуже мало, оскільки модель Fujitsu ASYG12KGTB витрачає енергії менше, в порівнянні з попередніми моделями, на цілих 77%. Таким чином, вийде охолоджувати приміщення, економлячи істотні гроші на оплату нескінченних рахунків. Автоматичний підбір ідеального режиму роботи дозволить оптимізувати функціонування пристрою для конкретних умов, аж до часу доби.

Використовуючи спліт-системи від Fujitsu, ви робите правильний вибір, оскільки це відмінна альтернатива застарілим кондиціонерам. Гнучкий контроль температури створює атмосферу приміщення, допомагаючи висипатися, зберігати продуктивність і бадьорий настрій протягом дня. Попередня модель, до речі, охолоджувала повітря на 43% менш ефективно, ніж останній представник лінійки Fujitsu. Вентилятор став більше, так само як і впускний канал, який розширився на 18%. Тепер пристрій спокійно розподіляє охолоджене повітря на дистанції до 15 метрів. Наявність функціоналу для дистанційного керування також покращує експлуатаційний досвід власника спліт-систем. Штучний інтелект підтримує вас у ході використання пристрою, пропонуючи найбільш підходящі режими роботи.

Періодично, як і будь-який інший пристрій, спліт-систему слід очищати від накопичених забруднень. У випадку з продукцією Fujitsu, виробник передбачив можливість самостійного очищення приладу. Досить натиснути на одну кнопку, щоб пристрій почав тридцятихвилинне продування повітря для очищення компонентів системи. Не хвилюйтеся, продуктивна робота вентилятора не приведе до появи шуму. Конструкційні особливості збережуть тишу і спокій у вашому будинку. Проте, внутрішній фільтр доведеться міняти самостійно. Рано чи пізно, але деталь забрудниться і не зможе захищати вас від небезпечних повітряних домішок. Правильна установка нового компонента продовжить експлуатацію вашої спліт системи. Використання виявиться максимально довговічним, ще й завдяки спеціальному зносостійкому покриттю пристрою. Виріб оброблений речовинами, які захищають метал від іржі і не дозволяють елементам конструкції перегріватися. Використовуваний холодоагент також безкомпромісний, екологічно чистий і безпечний. Не хвилюйтеся, ви не станете причиною глобального потепління.

Режим економії в пристрої

Нові спліт-системи випускаються зі спеціальним передбаченим режимом, який може допомогти, якщо з фінансами туго, а повітря потрібно підтримувати в чистоті. Спеціальний тип роботи ECO знижує тиск на компресор, закономірно знижуючи кількість споживаної електроенергії. Сміливо використовуєте спліт-систему в даному режимі, не боячись непомірних рахунків.

Потужні елементи і сильні програми створюють той потенціал охолодження, за який люблять продукцію Fujitsu. Однієї спліт-системи цілком вистачить на охолодження цілої кімнати, ніяких проблем або непокритих ділянок не буде. Наявність мобільного застосування дозволить переконатися в тому, що ваше житлове або робоче приміщення досить охолоджується і підтримується спліт-системою. Бажаємо успіху і приємного використання передових охолоджувачів!

Купити кондиціонери в Чернівцях можна на сайті компанії “Студія свіжого повітря”.

Post Author: admin