Запальнички Zippo

Запальнички Zippo

Найвідоміші в світі запальнички фірми Zippo хоче мати в своєму арсеналі будь-яка людина. Запальнички даного бренду протягом багатьох років залишаються лідерами галузі і з ними не можуть конкурувати будь-які інші аналоги.

 

Історія появи запальничок Zippo

У далекому 1932 р американський підприємець Джордж Блейсделл вирішив придумати таку річ, яка буде відтворювати полум’я навіть при сильному вітрі. Його винахід передбачав просте використання. Однією рукою відкривалася кришка запальнички і запалювався вогонь. Після завершення 2 світової війни, запальнички почали користуватися величезною популярністю. Їх навіть масово стали закуповувати різні фірми, щоб на них гравіювати свої назви і емблеми.

 

Довічна гарантія запальничок Зіппо

На всі запальнички Zippo поширюється довічна гарантія в разі поломки. Це означає, що незалежно від того, як довго ви користуєтеся пристроєм, компанія відремонтує або замінить запальничку, якщо будь-яка її деталь вийшла з ладу. Гарантія поширюється виключно на оригінальну продукцію, тому потрібно купувати запальнички zippo на офіційному сайті. У світі більше не існує інших компаній, які пропонують щось подібне.

Слід врахувати, що гарантійні зобов’язання не поширюються на малюнок, гравіювання і інші зовнішні дані.

 

Фактори успіху

Світова популярність прийшла до бренду, завдяки створенню інноваційного виду запальничок, що володіють властивістю вітронепроникності. Пристроями легко користуватися. Досить руху однієї руки.

Переваги:

  • висока якість;
  • нескінченний експлуатаційний термін;
  • можливості передачі у спадок раритетних запальничок.

Ще один важливий фактор успіху виробів – пильна увага до їх оформлення. Запальнички Zippo представлені тисячами різноманітних варіацій, оснащеними різноманітними малюнками, обробкою, дизайном. Так, вироби можуть бути зроблені із золота, срібла, міді, латуні. Колекційні запальнички, можуть бути оснащені дорогоцінними каменями. На сьогоднішній день, доступні для будь-якої людини запальнички Зіппо з обробкою з натуральної деревини, шкіри, з гумовими вставками.

Засіб для запалювання полум’я давно перетворилося в стильний аксесуар і об’єкт колекціонування. Це відмінний варіант для подарунка чоловікові.

 

Post Author: admin