Особливості догляду за шкірою обличчя взимку

Особливості догляду за шкірою обличчя взимку
Низькі температури мають сильний вплив на шкірний покрив людини. І якщо шкіра тіла захищена від термічної дії теплим одягом, то шкіра обличчя піддається його впливу повною мірою. Під впливом холоду відбувається звуження кровоносних та лімфатичних судин, кровопостачання шкіри стає менш інтенсивним, температура шкірного покриву падає. При тривалому впливі (наприклад, під час прогулянки) дрібні капіляри та вени навпаки розширюються, а ось артеріоли залишаються звуженими. Саме тому шкіра набуває синюватого відтінку. Різкі перепади температур можуть значно погіршити стан шкіри: зробити її сухішою, спровокувати почервоніння, лущення, розвиток куперозу. У зв’язку з цим необхідно приділяти особливу увагу зволоженню та живленню шкіри у зимовий період.
Догляд за сухою шкірою взимку
Суха шкіра в зимовий період приносить масу проблем своїй володарці. Зменшити вираженість несприятливих явищ допоможуть живильні креми з масляною текстурою. Сучасні засоби багатофункціональні, і до їх складу входять не тільки ті, що захищають від холоду, але й компоненти, що омолоджують. Догляд за сухою шкірою обличчя взимку повинен включати зволоження, тонізування, регулярне використання поживних масок та кремів. Проблема сухості шкіри нерідко пов’язана із куперозом. При близькому розташуванні судинної сітки та появі телеангіектазій необхідно використовувати засоби з антикуперозним ефектом.
Догляд за жирною шкірою взимку
Попри поширені помилки жирна шкіра – це не так погано. Навпаки, на відміну сухої, вона не схильна до ранньої появи дрібних зморшок. Та й у зимовий період жирна шкіра стійкіша до холодового впливу. Однак не варто особливо старанно використовувати жирні креми, покликані захистити епідерміс від морозу. Секрет сальних залоз природним чином захищає шкіру від зневоднення, пересихання, пом’якшує її та захищає від зовнішнього впливу. Догляд за жирною шкірою обличчя взимку повинен полягати в очищенні, раціональному зволоженні, періодичному використанні масок типу шкіри.
Догляд за зневодненою шкірою обличчя взимку
Рівень гідратації шкіри в зимовий період значно знижується під впливом низки факторів: низької вологості повітря в приміщеннях (через роботу опалювальних приладів), дії холодного вітру, що висушує, зниження інтенсивності кровообігу відкритих ділянок шкіри на морозі

Post Author: admin