Новий безпілотник-камікадзе (США)

Спецназ США провів випробування безпілотника-камікадзе нового типу, що має властивості, схожі на звичайні крилаті ракети. Однак дрони під назвою “Point Blank” настільки компактні, що поміщаються в рюкзаку і можуть перевозитися та використовуватися навіть солдатами.

Дрон, дизайн якого сильно нагадує винищувачі X-Wing із всесвіту «Зоряних війн», може злітати та приземлятися вертикально. Що робить їх особливо потужними, так це здатність кружляти над будь-якою метою протягом певного періоду часу, а потім блискавично завдавати ударів.

Блискавична швидкість та висока точність

Як тільки він бачить свою мету, мчить до неї і вибухає. Дрон повинен мати особливо високий рівень точності. Це стосується як стаціонарних цілей, так і рухомих, згідно з описом нової зброї.

Point Blank був спеціально розроблений для забезпечення невеликих наземних тактичних груп переносною зброєю, яку також можна використовувати для ураження більших цілей із високою точністю. Дрон-камікадзе також повинен мати можливість повністю автономно атакувати зафіксовані раніше цілі.

Технічні дані

Безпілотник також може використовуватися для розвідувальних місій, а зібрані дані передаватимуться практично в режимі реального часу. Крім того, безпілотник оснащений системою керування польотом за допомогою GSP, що має надати йому напівавтономних характеристик польоту.

Дрон важить 6,8 кг та має довжину 90 сантиметрів. Він може літати на висоті близько 460 метрів та розвивати швидкість до 286 км/год. Максимальний час польоту складає 18 хвилин.

Безпілотний літальний апарат будується та розробляється ізраїльською аерокосмічною та зброєвою групою Israel Aerospace Industries (IAI). Міністерство оборони США та IAI оголосили про відповідну співпрацю.

Post Author: admin