дуб

Меблі з дуба

Меблі з дуба завжди вважалася розкішними та елітними. Декоративні особливості дубової деревини, дозволяють такі меблі використовувати в будь-яких інтер’єрах різних кімнат. Колір дубової деревини від світло- до жовто-коричневого, дозволяє використовувати такі меблі під будь-який стиль оформлення кімнати. Використовуючи спеціалізовану обробку (патинування (старіння), моріння і відбілювання) – ще більше розкривається природна сила і краса деревини.

 

Меблі для кухні

Дуб, завдяки стійкості до вологи, користується популярністю при виготовленні кухонних меблів. Деревина не боїться температурних перепадів, води, тому вважається найбільш практичним варіантом.

 

Для спальні

У спальню меблі з дуба на замовлення дасть теплоту і затишок. Вишукані приліжкові тумбочки і надійні ліжка, розкішні шафи, імпонують всім поціновувачам прекрасного. Меблі з дуба екологічні, нешкідливі для здоров’я і дуже практичні. Вони прості в догляді. В інтер’єрі спальні, оптимальним варіантом стане кантрі або класичний стиль. Завдяки своїй екологічності, такі меблі відмінно підійдуть і для дитячої спальні.

 

Для саду

В саду на дачі відмінно виглядають лавки, столи і стільці з дуба. Погода не зіпсує меблі, завдяки її вологостійкості.

 

Вітальня

Дубові меблі в класичному стилі для вітальні сприяють розслаблюючій затишній атмосфері. Книжкова шафа, тумбочка під телевізор, стінка – підкреслять розкіш і ексклюзивність інтер’єру. Окрасою кімнати може стати обідній стіл, який відмінно підійде для урочистих випадків.

 

Переваги дуба для виготовлення меблів

  • піддається добре обробці;
  • довгий період часу не втрачає привабливості;
  • не гниє;
  • довговічний і міцний;
  • не боїться вологи і стійкий до зміни температур;
  • відмінні декоративні властивості.

 

Post Author: admin