Культиватор Oleo-Mac MH 155 K EMAK K300H

Утримання свого городу та саду залишається в трендах з року в рік. Безумовно, класичні величезні городи в полях відійшли в минуле. Зараз ця сфера діяльності дрібних і великих фермерів, а також агрокомпаній, які орендують або купують частки землі. Але мати невеличкий город біля будинку, дачі – це відмінне рішення.

Ми звикли, що робота на городі – це використання ручного інструменту. Сапи, лопати, граблі, вила та інші пристосування. Але давайте не будемо забувати, що на дворі 21 століття і важку фізичну роботу можна перекласти на механізовані пристрої.

Одним з таких є мотокультиватор oleo-mac mh 155k. Це прекрасна модель, яка підійде для дачників-городників для обробки своїх присадибних ділянок і городів. Дана модель відрізняється хорошою керованістю, комфортом в управлінні, високою надійністю. За допомогою мотокультиватора можна обробити грунт для посіву городніх культур або підготувати грунт під посів газонної трави, створити борозни під закладання кущів або садових культур, для посадки грядок.

Мотокультиватор має 4-тактний одноциліндровий двигун з повітряним охолодженням. Мотор потужністю в 1,7 кВт досить продуктивний, дозволяє працювати як з м’якими, так і більш суглинними грунтами. Варто відзначити, що незважаючи на високу потужність сам агрегат важить лише 27 кілограм, що дозволяє легко його транспортувати по ділянці і надає маневреність при роботі в городі і саду. Базова модель культиватора оснащена ножами за типом 3 + 3 з робочою шириною в 46 сантиметрів. Ножі повністю незалежні. Завдяки такому рішенню у власника агрегату з’являється можливість легко регулювати ширину розпушування, навіть якщо ряди грядок досить вузькі.

 

Post Author: admin