Догляд за обличчям в салоні

Догляд за обличчям в салоні

Постійний вплив косметичних засобів, носіння макіяжу, погодні умови і багато інших шкідливих факторыв, постійно впливають на шкіру лиця. Складно бути прекрасною у всьому, свіжою і відпочившою, якщо сама шкіра виглядає втомленою і виснаженою. Спеціально для вирішення цієї проблеми фахівці салону краси в Хмельницькому пропонують послугу по догляду за обличчям. Унікальні техніки, сучасне обладнання, актуальні і ефективні косметичні догляди доступні для наших клієнтів.

Багато в чому, вибір догляду за шкірою обличчя залежить від типу шкіри. Всього виділяють чотири основні типи шкіри: суха шкіра; жирна шкіра; нормальна шкіра; комбінована шкіра.

Для кожного з цих варіантів є свої засоби і свої особливі методики впливу. Всі види догляду включають в себе ряд послідовних кроків: очищення, глибоке очищення, ефективна компенсація проблем зі шкірою, масаж обличчя (опційно), зволоження. Видів догляду величезна кількість, розберемо деякі найпопулярніші.

  • Професійний косметичний пілінг створений для тотального глибокого очищення і пробудження шкіри обличчя. Процедура робить шкіру гладкою, м’якою і бархатистою, повністю сприйнятливою до етапу зволоження і використання спеціальних поживних масок і кремів.
  • Лімфодренаж – особлива маніпуляція, спрямована на поліпшення мікроциркуляції крові в зоні шкіри і м’язів.
  • Мезотерапія, що представляє собою особливу процедуру по внесенню під шкіру спеціального вітамінного складу, що дозволяє омолодити і оживити шкіру.
  • Фотоомолодження і лазерні методики, покликані боротися з судинними зірочками, пігментації і багатьом іншим.
  • RF ліфтинг, що дозволяє успішно боротися з жировими відкладеннями на обличчі і другим підборіддям.
  • Антивікові маски і відходи, створені для ефективного омолоджуючого ефекту з елементами підтяжки.

Спектр доглядів надзвичайно великий і різноманітний, а щоб підібрати найкращий вид догляду за шкірою обличчя, потрібно всього лише звернутися до фахівця косметолога в Хмельницькому і наші професіонали підберуть ідеальний варіант саме для вас!

 

Post Author: admin