Прийом металевої стружки

Прийом металевої стружки

В Україні існує безліч фірм і виробництв, які займаються обробкою металу або металобрухту. У таких фірм часто виникає проблема накопичення металевої стружки. Згодом, її кількість зростає, це починає заважати робочому процесу.

Є фірми, які допоможуть усунути непотрібне сміття, та ще й заробити на цьому. Тут здійснюється прийом металевої стружки кольорових і чорних металів за найкращими цінами. Для уточнення деталей або подачі заявки, передзвоніть за номером, вказаним на сайті.

металева стружка

 

Переваги співпраці

Підприємство є лідером в цій ніші, витримуючи величезну конкуренцію і продовжуючи розвиватися вже тривалий проміжок часу. За компанією закріпилася репутація надійного партнера.

Основні плюси довгострокового співробітництва:

  • оперативна обробка вхідних замовлень, виїзд в максимально стислі терміни фахівців. Відразу після замовлення послуги, на зв’язок з Вами вийде менеджер, щоб уточнити місце і час, куди потрібно направити бригаду працівників;
  • оптимальна конкурентна ціна, зрозуміла система ціноутворення;
  • відповідальність в підходах до робочого процесу;
  • злагоджена робота з усіх питань і ретельне оформлення супутньої документації;
  • виконуємо замовлення на будь-які обсяги, можливо виконання демонтажу ангарів, гаражів, верстатів, цехів …;
  • акуратність.

Фахівці компанії, при необхідності, виїдуть на вказане місце, проведуть всі роботи, що стосуються навантаження-вивантаження металу самостійно. Вам можна нічого не робити, тільки отримати гроші!

Якщо Вам крім металевої стружки, потрібно продати і великогабаритний металобрухт – фахівці компанії допоможуть і з цим питанням! У розпорядженні компанії є все обладнання, яке необхідно для демонтажу конструкцій будь-якої складності. Це і спеціальні кузова для великовагових вантажів, і крани-маніпулятори … Вам необхідно лише повідомити оператору про приблизний обсяг запланованих робіт, щоб зорієнтувати по обладнанню та кількості фахівців для виїзду. Фахівці приїдуть на об’єкт з необхідним транспортом, повним набором устаткування для якісного та оперативного виконання замовлення.

 

Ціни на послуги компанії

Один з головних критеріїв при виборі компанії потенційними клієнтами, є ціна за кілограм металевої стружки. Компанія це чітко розуміє, тому завжди готова запропонувати вигідні по максимуму умови для співпраці.

На сьогоднішній день, компанія купує металеву стружку за ціною від 2 тисяч гривень за тонну. Тут регулярно моніториться ринок кольорових і чорних металів, і тримають руку на пульсі будь-яких цінових коливань.

Post Author: admin