Розетка Хмельницький

Онлайн покупки через Rozetka

В останній рік, через невщухаючу пандемію коронавируса, все більшої популярності набувають онлайн-покупки. Людям, в цілях безпеки, краще замовити будь-який товар через інтернет, і отримати його дома завдяки доставці кур’єра або швидко забрати товар в одному з відділень пошти, представництва Продавця.

 

Rozetka – економія коштів, часу, збереження здоров’я

Одним з лідерів онлайн-продажів на українському ринку, є компанія Rozetka. Крім величезного вибору товарів, низьких цін, у цій компанії з’явився ще один величезний плюс – Розетка почала відкривати по всій Україні свої представництва (пункти видачі і прийому товарів). Завдяки цьому, тепер можна замовити на Розетці будь-який товар, і він буде доставлений в Ваше місто в пункт видачі компанії, де Ви зможете отримати товар. Найголовніший плюс цього нововведення – безкоштовна доставка!

Це дійсно працює, перевірено на власному досвіді: замовив на Розетці килимок для миші за 33 гривні. І на наступний день, він мене чекав в пункті видачі (з огляду на те, що пункт видачі розташований поблизу мого будинку, для мене це просто ідеальний варіант).

Ще одним плюсом такого нововведення, є те, що можна оплачувати товар при отриманні, тобто Ви можете перевірити його цілісність, приміряти (якщо це одяг або взуття) і тільки тоді оплатити. Крім того, відпадає тяганина у випадку браку товару (не потрібно пересилати назад Продавцю товар і чекати поки повернуться гроші).

Ну і ціни – це одна з головних переваг Розетки. Вартість більшості товарів істотно нижча, ніж ціни в магазинах, що працюють в оффлайн-режимі. Крім того, існують сервіси, що надають розетка промокод, завдяки чому, Ви зможете ще більше економити. А, враховуючи не вщухаючу пандемію коронавируса – відсутність потреби шукати товари в оффлайн магазинах серед безлічі потенційних переносників вірусу – важлива перевага покупок через сервіс компанії “Rozetka”.

 

Post Author: admin