Як вибрати сейф

Цінне майно є в кожному будинку. І, природно, що воно може зацікавити злодіїв. Переважно, це ювелірні прикраси, гроші, сімейні реліквії, важливі Вам документи. Забезпечити їх збереження можливо за допомогою сейфа.

У цій статті ми поговоримо, як вибрати сейф. Це дійсно важливе питання. Розібравшись у всіх деталях, ви зможете купити сейф і знайти спокій та впевненість.

 

Які сейфи бувають?

Сейфи бувають:

 1. Вогнестійкі. Захищають від пожежі, витримують температурний режим 900-1000 ° С. Такі сейфи вогонь можуть витримувати 30-120 хвилин. Час незгораємосты можливо визначити по цифрі, що позначає хвилини. Наприклад, сейфи з маркуванням 60Б призначені для паперових документів. У разі пожежі, документи протягом 60 хвилин залишаться цілими ы не згорять. Деякі люди вважають, що вибравши вогнестійкий сейф, вони вирішать всі проблеми, вбивши 2 зайців: пожежа не страшна, а сейф – надійний сам по собі. Ця думка помилкова: для забезпечення вогнестійкості шафі, між стінками заливають пористий бетон, який має низьку теплопровідність. Такі сейф досить просто зламуються. Для забезпечення повної безпеки майна, радимо зупиниться на вогнезламостыйких сейфах.
 2. Взломостійкі. Основне призначення – захист від злодіїв. Рівень безпеки, залежно від класу взломостійкості, варіюється від 0 до 10. Чим вище, тим захист надійніше. Деякі моделі мають властивості, коли при несанкціонованому доступі, автоматично блокуються ригелі і спрацьовує сигналізація.
 3. Вогевзломостійкі поєднують переваги описаних вище сейфів. Вони включають багатошарові дверцята і стінки з вогнетривкої бетону і сталі (товщина до 6 мм). Дані моделі оснащені двома надійними замками від взлому.

 

Як правильно вибрати сейф?

Основна функція сейфів – забезпечення зберігання, тому варто звернути увагу і на таку класифікацію. Щоб відповісти на питання, який сейф кращий, потрібно враховувати, які предмети будуть зберігатись в них. Згідно ГОСТів, ці конструкції діляться на стійкі до взлому, вогню, куль, вибуху або до всіх перерахованих факторів одночасно. Розберемося, які предмети, в якому сейфі повинні зберігатися.

Можливі загрози для різних цінностей і оптимальний варіант сейфа:

як вибрати сейф

 

Типи замків

Розглянемо, які у сейфів бувають замки. Будь-який замок повинен служити надійною охороною грошей або інших цінних речей і безвідмовно працювати тривалий час. Виділяють 4 типи замків:

 • Кодовий-електронний – потрібно на клавіатурі вводити комбінацію цифр.
 • Ключний – сейф відкривається звичайним ключем. Найдешевший варіант.
 • Кодово-механічний – дверцята відкриваються після введення коду і подальшого повороту спеціальної ручки.
 • Біометричний замок. Ідентифікація даних власника відбувається за допомогою використання сенсора і відбитків пальця.

 

Сейф якого виробника вибрати?

Вартість сейфа залежить як від його технічних параметрів, так і від бренду виробника. Краще довірити свій вибір однй з компаній, продукція якої зарекомендувала себе гарною якістю, навіть якщо ціна трохи вище маловідомих конкурентів.

Серед перевірених виробників, виділимо таких:

 • Technomax – італійський бренд, 25 років успішного досвіду на ринку. В асортименті сейфи, що вбудовуються, меблеві, підлогові сейфи, які підходять для зберігання коштовностей, зброї, грошей, документів. Є компактні варіанти для будинку (вага 9 кг);
 • Format – німецький бренд. Пропонує різноманітні серії сейфів для будинку з величезним вибором розмірів, типу установки і показників вогне- та взломостійкості;
 • Ріпост – Пітерський бренд, продукція якого популярна і в Україні, і в Європі. Використання інноваційних технологій, італійські замки;
 • Valberg – виробництва бренду розташовані в Болгарії та Росії. Широкий асортимент, доступні ціни та розвинена мережа сервісних центрів.

 

Post Author: admin