Прибирання снігу в Хмельницькому

Відповідно до Законів України, в Хмельницькому прибирання снігу входить в обов’язки не тільки комунальних служб, а й приватних орендарів або власників об’єктів і прилеглих територій. Якщо комунальні служби використовують в процесі прибирання снігу трактора, то приватні власники, в основному використовують ручне і рідше механізоване прибирання. Ясна річ, що не кожен офіс або магазин має спеціально навчений персонал для прибирання снігу і розчищення заметів. В цьому випадку краще скористатися допомогою спеціалізованої компанії.

Прибирання снігу в ХмельницькомуБагатьом здається, що сніг і подібні опади не становлять серйозної небезпеки або дискомфорту, тому вважають за краще самостійно очищати прилеглу територію або чекати допомоги від інших. Подібний підхід вкрай небезпечний, так як він може стати не тільки причиною тимчасових затримок, але і людських жертв.

Так, наприклад, зайва кількість снігу на проїжджій частині істотно ускладнює переміщення транспортних засобів. Імовірність виникнення дорожньо-транспортної пригоди стає вкрай високою, що особливо неприємно в разі наявності дорогого автомобіля.

Більш того, засніжена дорога може привести до того, що різні служби (медична, МНС та інші) не зможуть дістатися до місця призначення вчасно. Завдяки роботі компаній, що надають послуги прибирання снігу і допомозі, яку вони готові надати кожному бажаючому, подібних ситуацій ніколи не виникне.

Частою проблемою в ході прибирання снігу стає утворення тонкого шару льоду, що призводить до серйозних наслідків. Для нівелювання даного недоліку фахівці використовують спеціальні абразивні засоби, які збільшують зчеплення дороги з колесами транспортного засобу, а також призводять до зменшення товщини льоду.

 

Як знайти компанію для прибирання снігу?

Звичайно, можна зібрати трудовий колектив і відправити прибирати сніг навколо магазину або офісу, видавши лопати в руки. В такому випадку ви отримаєте ряд проблем:

  • якість очищення снігу буде невисока, часто все доведеться переробляти заново;
  • люди, професійні обов’язки яких вивіз і очищення снігу не включають, можуть захворіти від незвичних умов праці, що негативно вплине на робочий процес;
  • навіть прибравши сніг, залишається відкритим питання його вивозу.

Із-за перерахованих вище причин, економічно вигідніше довіритися відразу професіоналам. Замовити механізоване прибирання снігу можна через наш сайт у професіоналів.

 

Вартість прибирання снігу в Хмельницькому

Ціна послуг залежить від ряду факторів:

  • Обсяг і площа прибирання снігу. Чим більий обсяг снігу, тим вищі транспортні витрати.
  • Спосіб транспортування. Найчастіше для прибирання снігу використовується навантажувач, а для транспортування – самоскиди. Іноді, спочатку його складують в контейнери, потім відвозять на утилізацію. Залежно від вибору технології прибирання снігу і виду спецтехніки, ціна за 1 м2 прибирання снігу буде різнитися.
  • Відстань об’єкта прибирання від снігоплавильних пунктів. Цей фактор впливає на величину транспортних витрат.
  • Час проведення прибирання снігу. Найефективніше проводити прибирання вночі – немає заторів в місті, проте рекомендовані нами кампанії працюють і вдень.
  • Спосіб навантаження. Ми надаємо можливість клієнту самостійно завантажувати наш транспорт. Але набагато швидше і ефективніше буде скористатися послугами професіоналів. У нас є екскаватори-навантажувачі, які відмінно справляються з поставленими завданнями. Якщо ви хочете замовити прибирання снігу в Хмельницькому, ціна буде вигідніше при комплексній роботі і з завантаженням, і з вивезенням.

В цілому, завдяки сучасній технічній і хімічній промисловості боротьба зі снігом взимку стала не проблемою. Встигніть зробити замовлення на техніку для прибирання снігу, щоб забути про всі проблеми раз і назавжди. Зв’яжіться з консультантами компаній в місті Хмельницький.

 

Post Author: admin