акрилові автоемалі

Акрилові автоемалі

Уже багато років, акрилова фарба для автомобілів має велику популярність серед автолюбителів, та як вважається оптимальним варіантом, щоб фарбувати машину або її деталі самостійно.

Переваги акрилових емалей

Акрилові фарби так подобаються автомалярам, завдяки ряду їх переваг:

  • Забезпечують стійке, одночасно еластичне і тверде покриття;
  • Просто наноситься, швидко сохне;
  • Матова і глянсова акрилова фарба мають відмінні декоративні властивості.

Крім того, таке покриття стійке до зовнішніх впливів і зберігає свої властивості десятки років. Крім іншого, акрилова емаль не вимагає особливих умов для нанесення, відповідно, працювати з нею можливо навіть в звичайному гаражному боксі. З огляду на її доступну ціну, цілком логічна така популярність акрилової емалі серед професійних автомалярів.

Види

Виділяють 2 основних види акрилових автофарб: MS і HS. Відрізняються вони рівнями еластичності і міцності.

MS – відмінно полірується, має більш м’яку текстуру і, в основному, її використовують для вторинного фарбування. Що стосується її недоліків, то це висока токсичність і відносно невелика покриво-здатність, що вимагає фарбування в кілька шарів. HS міцніша і твердіша, через що складніше полірується.

акрилові автоемалі

Правила нанесення

Перед покупкою акрилової емалі для авто, потрібно враховувати принципи її нанесення:

  • поверхня повинна бути знежиреною і чистої;
  • потрібно усунути всі пошкодження;
  • перед нанесенням, емаль розмішується і, для рівномірності, проціджується;
  • потрібно в приміщенні, де проводиться фарбування, дотримуватися температурного режиму – до + 15 ° С;
  • наноситься з використанням пульверизатора;
  • сушка при температурному діапазоні плюс 20 ° С (близько 10 годин), при плюс 60 ° С – фінальна полімеризація (близько півгодини).

Акрилова автомобільна емаль чутлива до температурних режимів. Такий нюанс пояснюється властивостями акрилу. Дотримання температурного режиму впливає на довговічність покриття, тому слід відповідально ставитися до контролю температури.

Де купити акрилову емаль для авто в Україні?

Інтернет-магазин Автомаляр Плюс пропонує до Ваших послуг величезний асортимент акрилових автоемалей різноманітних брендів. Тут – оптимальне співвідношення доступних цін і високої якості.

Для зберігання авто в належному стані, потрібно подбати про наявність гаражу. Якщо вам потрібно швидко і надійно легалізувати гараж, звертайтесь в компанію “GlobalBud Ukraine”: https://www.gbu.kyiv.ua/uk/uzakonit-garazh/

 

Post Author: admin