техогляд трактора

Коли найкраще проводити техогляд трактора?

Для того, щоб насолоджуватися безаварійною та безпечною експлуатацією трактора, його необхідно доглядати. Як і будь-яку сільськогосподарську машину, трактор необхідно регулярно обслуговувати та усувати дрібні несправності на постійній основі. Деякі завдання, пов’язані з експлуатацією трактора, користувач може виконати самостійно, інші мають усувати спеціалісти, періодичні технічні огляди, необхідно проводити на регіональному пункті техогляду.

 

Обов’язковий технічний огляд трактора

Обов’язковий огляд трактора коштує недорого, але у разі ваги техныки понад 3,5 т — досить обтяжливий. Власнику потрібно добиратися до районної сервісної станції на транспортному засобі, який не рухається. Купуючи нового трактора, першу поїздку на техобслуговування потрібно здійснити протягом трьох років з моменту постановки на облік, а наступні – кожні два роки. Найменші трактори можуть підлягати обов’язковому огляду на базових станціях.

 

Огляд трактора до та після сезону

Технічний огляд станції техогляду дасть змогу отримати штамп в техпаспорті, але недостатній для підтримки сільськогосподарського техніки у справному стані. Машина має бути ретельно підготовлена ​​до сезону, а після його завершення, знову пройти техогляд, усунути несправності Як це зробити?

Перед тим, як залишити трактор на зберігання на зиму, перевірте стан вузлів і деталей, що найбільш інтенсивно використовуються; замініть їх зараз, якщо це потрібно. Обов’язково міняйте фільтри та масла, додавайте охолоджувальну рідину (див. посібник з експлуатації трактора та переконайтеся, що не настав час замінити його повністю). Навесні перед тим, як пустити трактор назад у поле, перевірте стан шин та освітлення, а також рівень гальмівної рідини. Якщо ви не знімали акумулятор на зиму, перевірте рівень електроліту. Також ретельно перевірте металеве покриття. Якщо ви помітили будь-які відколи фарби, оновіть шари фарби, щоб запобігти іржі.

ТОВ СБ ПРО-Сервіс проводить ремонт та комплексне обслуговування тракторів Case, New Holland та інших виробників. У компанії працюють досвідчені виїзні бригади, власний склад запчастин: https://motorgroup.com.ua/

Post Author: admin