Как с ламината убрать монтажную пену

Як з ламінату видалити монтажну піну?

Сьогодні вже всі знають про ефективність монтажної піни, завдяки чому, її активно використовують в ремонтних і будівельних роботах. Є у неї і один недолік – монтажна піна швидко зчіплюється з будь-якими поверхнями, через що, її потім важко видалити. Вона часто в період будівельно-ремонтних робіт залишається на одязі, тілі, стінах, а найчастіше – на підлозі. Усунути з ламінату монтажну піну досить непросто, але є перевірені методи, про які ми розповімо далі.

 

Як видалити свіжу монтажну піну?

Для усунення свіжого забруднення, скачайте піну шпателем (пластиковий / дерев’яний) в центр від країв. Не бажано використовувати залізні інструменти, так як вони можуть пошкодити поверхню ламінату. Далі, забруднену поверхню очистити ретельно, використовуючи ефективний засіб для чищення. Після цього, місце забруднення обробляється жирною речовиною: віск; поліроль, крем; масло.

Крім того, не сильно засохлу монтажну піну, можна видалити з ламінату водою з сіллю. Основа зрізається, після чого, кладемо зверху на залишки сильно змочену ганчірку, щоб вони розкисли. Через кілька хвилин, як піна розкисне, видаляємо її губкою з ламінату. Однак, використовуючи цей метод, потрібно дотримуватися обережності, так як ламінат не любить вологи. Відповідно, замочування повинно триває не більше 5 хвилин, щоб покриття не почало здуватися.

 

Видаляємо з ламінату піну, яка вже засохла

Для видалення з ламінату засохлої піни, є кілька перевірених методів:

  1. Рослинна олія. Засохлий шматок піни, зрізається акуратно. Залишки змочуються соняшниковою олією. Чекаємо близько 15 хвилин, поки пляма розм’якшиться. Далі беремо губку з жорсткою частиною на одній стороні і витираємо сліди герметика, використовуючи по черзі то жорстку, то м’яку сторону. Потім ретельно промиваємо місце забруднення теплим мильним розчином.
  2. Спеціальний розчинник. Подібний засіб сьогодні можна знайти в будь-якому будівельному магазині. У його складі присутні речовини, що сприяють розм’якшення. Зрізаємо піну під основу, потім просочуємо розчинником ганчірку і кладемо зверху залишків. Піна розмокає і добре відтирати. Використовуючи жорстку губку, прибираємо з підлоги сліди.
  3. Застосування холоду. Заморожуємо залишки піни. Далі зскрібаємо акуратно. Рештки обробляємо засобом для виведення плям або розчинником, після чого відмиванємо водою.
  4. Бензин з засобом для виведення плям. Зрізаємо монтажну піну шпателем, а залишки поливаємо бензином, а через кілька хвилин обробляємо засобом для виведення плям. Як герметик добре розм’якне, ретельно видаляємо залишки тканиною. Використовуючи цей спосіб, будьте обережними: при застосуванні засобу для виведення плям, може бути знебарвлення. Розчинник слід до використання протестувати на невеликій ділянці поверхні – якщо колірна гамма залишилася без ушкоджень, можна використовувати на більшій ділянці ламінату.

 

Post Author: admin