На кожний виготовлений виріб наноситься відповідний штрихкод. Для того, щоб забезпечити якісний та ефективний процес маркування продукції, потрібно використовувати спеціальны пристрої. Часто в таких випадках застосовують термопринтер етикеток.
Принтер: особливості обладнання
Принтери для друку етикеток можуть бути:
- Настільні.
- Офісні.
- Промислові.
- Високопродуктивні.
У першого варіанту, як правило, найнижча швидкість роботи. За добу можна в середньому виготовити близько 2500 примірників. Офісні моделі є більш продуктивними. Вони виготовляють близько 4000 стікерів за добу.
Якщо потрібно створювати близько 25000 етикеток за робочу зміну, то варто віддати перевагу промисловому принтеру. Високопродуктивні пристрої здатні виготовляти близько 100000 стікерів на добу.
Важливо врахувати
Перед тим, як придбати обладнання, варто визначитися з матеріалом етикеток. Часто сканер штрих кодів виготовляє термотрансферні стікери.
Даний матеріал є стрічкою, на якій відсутній верхній шар, чутливий до високої температури. Позначення в ході роботи принтера наноситься за допомогою риббона. Зображення в результаті виходить чорно-білим або кольоровим.
Самим високоякісним матеріалом є топ. На ньому присутні захисний шар. Це дозволяє запобігати швидкому зношенню термоголовки пристрою. Вироблені етикетки в результаті будуть мати додатковий захист від вицвітання.
Еко-стікери є найбільш недорогими і недовговічними. Їхня основна перевага – це те, що вони виробляються з чистих і нешкідливих матеріалів.