Паркетна дошка

Паркетна дошка це традиційний вид покриття для підлоги, виготовлений із натуральної деревини твердих порід. на сьогодні його використання досить популярне, адже він екологічно чистим матеріалом. паркет характеризується практичністю та довговічністю, при належному доглді та правильному укладанню. найбільш поширені класичні деревини: бук, дуб, клен, ясен, вишня, горіх а також екзотичні породи як мербау, венге тощо. паркетна дошка має натуральний неповторний малюнок, створений природою. останнім часом виробники збільшують кольорову гамму паркетної дошки, тонуючи її в різні кольори. що надає можливість втілювати у реальність будь-який дизайн інтер’єру. паркетна дошка має такі основні переваги: екологічність природність тепла довговічність міцність широкий вибір кольорів широкий вибір малюнку та текстури не потребує додаткової обробки (циклювання, шліфування, покриття лаком має зручне замкове кріплення легкий монтаж можливість власноруч укласти покриття.

Підкладка під паркетну дошку

Підкладка під пологове покриття – це ізолюючий шар матеріалу, який прокладається між підлогою та підлоговим покриттям. Воно призначене для того, щоб вберегти пластинки ламінату від деформації і вогкості.

Основне призначення підкладки – вирівнювання залишкової нерівності поверхні (до 2 мм/п.м). при цьому підкладка повинна бути щільною для того, щоб з часом, при експлуатації, вона зберігала свої технічні властивості.

Залежно від потреб покупця є можливість вибору підкладок, які мають високий рівень тепло-, звукоізоляційних властивостей. Такі функції гарно виконують коркові та деревоволокнисті підкладки. Також підкладка може мати пароізоляційні властивості, що дозволяє, при її укладанні під ламінат або паркетну дошку на бетонну основу, не застосовувати паробар’єрну плівку.

Важливо пам’ятати, що правильно підібрана і укладена підкладка забезпечує довговічність ламінату чи паркетної дошки – робить покриття більш стійким і надійним та покращує його експлуатаційні характеристики.

Post Author: admin