Екскаватор JCB JZ141

Тенденцією останніх років в проектуванні і виробництві спецтехніки є універсалізація. Техніка повинна виконувати великий обсяг робіт, не характерний для таких моделей раніше. Розширюються ареали використання, скорочуються габарити. Це забезпечено сплеском технологічного буму. Нові розробки дозволяють вирішувати раніше складні і нехарактерні завдання. Чудовим прикладом може служити новий гусеничний екскаватор JCB JZ141. Крім високої продуктивності, для нього характерні компактність і можливість працювати в умовах обмеженого простору.

Екскаватор оснащений 74-сильною установкою JCB EcoMAX без каталізатора і фільтра сажі. Машина з ковшем 0,89 м3 має коротку надбудову, але з високим захистом від перекидання за рахунок конструкції. Витрату палива скорочено на 20% з попередньою моделлю.

Короткий задній звис забезпечує радіус повороту всього в 1,5 м. Завдяки цьому техніка може використовуватися у вкрай скрутних умовах. Модель оснащена високопродуктивними гідронасосами. Це дозволило скоротити швидкість обертів до 1800, заощадити витрату палива і знизити рівень шуму зовні і всередині екскаватора.

Зсув двигуна і вдале розміщення противаги змістило центр ваги нижче, і екскаватор став дуже стійкий навіть на нерівних поверхнях. При цьому ніякого дискомфорту для робочого місця оператора немає, кабіна так само зручна, простора і безпечна. Додатково встановлено камеру заднього виду, ергономічне сидіння з пневмопідвіскою, клімат-контроль з обігрівом стекол і фільтрацією вхідного потоку повітря.

Post Author: admin