Сантехніка для дому

Якщо ви зіткнулися з необхідністю провести монтаж інженерних систем в новому побудованому будинку, вам необхідно провести розрахунок 4-х основних систем:

1. Інженерна мережа електропостачання. У неї входять схеми розташування споживачів електроенергії, освітлення, контуру вирівнювання потенціалів, контуру заземлення для відводу струму. Слідкуйте, щоб в плані який для вас розробляють, була однолинейная схема і специфікаційні лист устаткування і матеріалів.

2. Інженерна мережа опалення. У неї входять схема опалювальних комунікацій, специфікація матеріалів та обладнання.

3. Інженерна система подачі води і каналізаційна система. У них входять план мереж каналізації, специфікаційні лист устаткування і матеріалів, схема водопостачання, схема каналізації.

4. Інженерна система вентиляції. Вона складається з схем систем кондиціонування і вентиляції, планування систем вентиляції та кондиціонування, специфікація матеріалів та обладнання.

Дуже важливо, щоб в розроблених планах були всі зазначені складові. У такому випадку ви зможете бути впевненими у відповідності законодавчим нормам (СНИП) і правильності розрахунків для вашого будинку.

Post Author: admin