Профілі з пінопласту для захисту вантажу

Профілі з пінопласту для захисту вантажу

Транспортування різноманітних видів продукції – досить важке завдання по ряду причин. Однією з головних з них, є необхідність захистити вантаж від зовнішніх чинників, здатних спровокувати його пошкодження. Завдяки інноваційним технологіям, з’являються нові рішення, зокрема профілі з пінопласту. Далі докладно про них.

 

Що таке профіль з пінопласту?

Цей елемент захисту вантажу – конструкція з спіненого поліетилену. Його розмір і форма сприяють їх легкый адаптації до різноманітних типів об’єктів, наприклад, до чутливих будівельних матеріалів, різноманітних приладів і т.п. Пінопласт також успішно використовується в різних галузях промисловості, зокрема, у виробництві електронних приладів і при виробництві меблів.

 

Види профілів

Поділ профілів з пінопласту можливий на більш дрібні види згідно основного критерію – форми. Так, виділяють профілі для наступного призначення:

  • фіксації вантажу, його кутів;
  • кріплення предметів нестандартної форми;
  • захисту вікон, дзеркал;
  • закріплення плоских предметів …

види профілю з пінопласту

Плюси профілів з пінопласту

Такі захисні елементи, як профілі з пінопласту успішно застосовуються для транспортування і збереження таких об’єктів, як велосипеди, мотоцикли, автомобілі та інші транспортні засоби з їх компонентами, елементи дверних і віконних конструкцій, меблі…

Плюси:

  • По-перше, завдяки структурі пінопласту, профілі відновлюють свою форму. Ця здатність є відчутною перевагою в порівняння з полістиролом, який може ламатися при сильних навантаженнях. Профілі з пінопласту є продукцією багаторазового використання. Завдяки унікальній структурі матеріалу, відмінно гасяться вібрації, які здатні пошкодити вантаж.
  • По-друге, профілі з пінопласту мають пористу конструкцію. Це величезний плюс, так як пінопластом можна користуватися без побоювань, що створений захист з його допомогою, вплине істотно на вагу вантажу. Цей параметр важливий при транспортуванні, коли загальна допустима маса транспортних засобів не повинна перевищувати певну цифру. При всьому при цьому, захисні профілі з пінопласту досить стійкі до навантажень.
  • По-третє, такі профілі підлягають повністю вторинній переробці. Це означає, що навіть у разі повного зносу, їх переробляють в сировину, яка використовується повторно у виробництві.

Post Author: admin