Басейни відкритого типу

Басейни відкритого типу: особливості та переваги

Головна відмінна риса відкритого басейну – ви можете поєднувати плавання з сонячними ваннами. Відпочинок біля басейну в закритому приміщенні не такий цікавий.

Переваг у відкритих басейнів безліч:

  • Можна плавати і засмагати одночасно;
  • Дітки можуть гратися на свіжому повітрі, а не нудьгувати в приміщенні;
  • Ви проводите час на свіжому повітрі, що більш корисно для здоров’я;
  • У закритих аквакомплексах повітря зазвичай надмірно вологе, що не актуальне для відкритих басейнів;
  • Можливість насолоджуватися видами навколо;
  • Немає необхідності постійно переодягатися, щоб наприклад вийти за коктейлем, прогулятися і т.п.

Відпочинок для дорослих і дітей

Відкритий басейн – ідеальне місце для сімейного відпочинку. Тут можна навчити дитину плавати, дозволити йому досхочу поплескати. Невелика глибина дитячої частини басейну робить водні процедури безпечними для дітей.

Що стосується дорослих, то плавання у відкритому басейні – це найкраще нагадування про відпочинок на морському пляжі. Навіть якщо ви зовсім недавно повернулися з відпустки, відпочинок біля басейну стане найкращим способом його продовжити. Маса позитивних вражень вам гарантована!

Вимоги для відвідування басейну

Самостійно відвідувати басейн дозволяється дітям старше 14 років, всі діти молодше цього віку можуть відвідувати басейн тільки разом з батьками. Купання в стані алкогольного сп’яніння не рекомендується. Не рекомендується відвідувати басейн при нездужанні, при інфекційних захворюваннях, поганому самопочутті. З метою особистої безпеки не варто бігати по території басейну, пірнати і ін., щоб уникнути травм. Вирушаючи в басейн, не забудьте купальник, рушник і тапочки.

Справка в бассейн

Перед посещение бассейна не забудьте пройти медосмотр. Ведь санитарно-гигиенические правила являются НЕ толькообязательнымы, но и необходимыми. Профессиональный осмотр у врача – залог безопасности вас и ваших детей. Это не Займет много времени, в большинстве случав справка о допуске к посещение бассейна готова на следующий день послеосмотра, а иногда и в тот же день. Не забывай индивидуальные средства гигиены: шампунь, мыло и полотенце.

Надувний матрац для басейну

Надувний матрац завжди виручить вас під час візиту гостей та подарує комфорт на відпочинку, а  місця займає значно менше, ніж звичайна розкладачка. Додатковий комфорт забезпечують висока округла спинка та велюрове покриття. Справжній королівський вибір!

Ремонт надувного матраца

Віднайдіть місце протоколу, при необхідності очистіть і просушіть його та заклейте спеціальною латкою. Всі операції слід проводити при надувному стані матраца.

Post Author: admin